"هن ورک" با هدف خدمت رسانی به اهالی صنعت طیور توسط شرکت سامانه همگاه کشاورزی (سهامی خاص) در نیمه اردیبهشت 99 رو نمایی و برای استفاده عموم به بازار عرضه شد. تمام حقوق مادی و معنوی برند "هن ورک" و ماژول های آن متعلق به شرکت سامانه همگاه کشاورزی می باشد و در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد. خدمات قابل ارائه در این پلتفرم جامع به شرح زیر هستند:

شبکه اجتماعی

هن ورک اولین شبکه اجتماعی مختص اهالی صنعت طیور است که کاربران می‌توانند به سهولت با دیگران گفت وگو کنند، فایل‌های صوتی، تصویری، ویدیویی خود را به اشتراک بگذارند، گروه و کانال بسازند و با دیگر اهالی صنعت در ارتباط باشند. از ویژگی های متمایز هن ورک بستری برای روابط صمیمانه تر بین فعالان صنعت مبتنی بر کسب و کار است.

henwork

تحلیل و قیمت

هن ورک سامانه جامعی جهت ارائه اطلاعات خاص از اوضاع واحوال صنعت مثل تولید، پیش بینی، تحلیل های متخصصین و قیمت های روز کالاهای اساسی صنعت طیور از همه منابع است. هن ورک تلاش کرده با به کار گیری متخصصین تحلیل بازار، به بررسی راهکارهای مدیریتی صنعت و شناسایی عوامل موثر بر بازار با استفاده از تحلیل های آماری بپردازد. ارائه ابزار تحلیل تکنیکال و بعضا فاندامنتال بر روی اطلاعات موجود در صنعت و همچنین ارائه ابزار پیش بینی نیاز بازار جهت تصمیم گیری از ویژگی‌های بارزهن ورک است. راه‌اندازی یک سیستم جمع‌آوری، پردازش و تحلیل اطلاعات و آمار بازار و اطلاع رساني درباره وضعيت بازار داخلي و خارجي به منظور افزايش سطح دانش فعالان بازار از دیگر خدمات هن ورک می باشد.

henwork